Mušiņmakšķerēšanas sports Latvijā

 
 

Šī lapa ir izveidota, la vēstītu par Latvijas mušiņmakšķerēšanas sportu, sacensībām un arī Latvijas izlases komandu, tās veikumu, darbībām, ziņām, kā arī citiem jaunumiem.


Makšķerēšas sports, lai gan Latvijā ir labi attīstīts, mušiņmakšķerēšanai ir nedaudz pagājis garām.


Latvijas izlases dalība 2013.gada pasaules čempionāta bija pirmais mēģinājums, uzzināt, kā noris šāda veida sacensības pasaulē. Pirmo reizi Latvija komanda sacentās ar pasaules labākajiem makškerniekiem, un lai gan beidzām sacensības kā pēdējie, sapratām, ka varam to darīt labāk.


Tur arī sapratām,ka daudz kas mums vēl ir darāms, un ja gribam ar šo sportu nodarboties labi, tad tam arī ir daudz maz nopietni jāpieiet. Ja gribam cīnīties kā līdzigi ar citām valstīm, kā to dara citas mūsu izlases, tad ir nepieciešams ne tikai uzlabot ekipējumu, bet arī iemācīties ar to rīkoties, un, pats galvenais, attīstīt visas nianses, kas ir raksturīgas tikai sporta makšķerēšanai.


Ļoti ceram, ka ar šo mūsu uzdrīkstēšanos, mēs varam ierosināt arī citus izmēģināt savus spēkus mušiņmakšķerēšanas sportā, kas veicinās mušiņmakšķerēšanas sportu attīstību Latvijā.

 

Laipni lūdzam Latvijas mušiņmakšķerēšanas sporta mājas lapā

seko mums Twiterī:

@flyfishinglv